FOTO/ Ledioni nuk “nxori” mësim nga Noizy, ironizon keq gruan e Florit

FOTO/ Ledioni nuk “nxori” mësim nga Noizy, ironizon keq gruan e Florit

454
0

w1_1473712649-7746131

Florian Agalliu është një ndër personazhet më aktiv në rrjete sociale.

Ai poston shpesh foto të vajzës së tij dhe prapësive, apo mrekullive që ajo bën. Këtë herë Mia ka nisur të praktikojë gërmat e para dhe babi Flori nuk mund të mos ndihej krenar. Ka postuar një foto në të cilën duken edhe shkronjat që Mia ka shkruar.

Ledioni ka përfituar nga rasti për t’i dhënë një mesazh Renisës, bashkëshortes së Florit, me të cilën ka një bashkëpunim të gjatë, në programe të ndryshme. “Që tani e ka shkrimin më të bukur se e ëma”, ka shkruar Ledioni në foton e Mias dhe Flori ia ka kthyer se i ngjan të atit.Vetë Renisa ka komentuar gjithashtu, duke i kujtuar Ledionit se firmat i “qan”. Sigurisht që gjithçka ka qënë një shaka mes miqsh dhe bashkëpunëtorësh.Arkiva Shqip