Tags Posts tagged with "irina shayk"

Tag: irina shayk

Irina Shayk çmendet pas meshkujve dhe ajvarit (Foto)

Trupi i përsosur i Irina Shayk është protagonisti i numrit të shtatorit të revistës “GQ”. Top-modelja ruse është intervistuar nga stilisti Riccardo Tisci, të cilit Shayk...

Irina “kall” rrjetin me pozat e saj nudo (Foto)

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet. Këtë gjë Irina e tregon edhe me këtë set fotosh për GQ. 30-vjeçarja ruse vjen më...