Tags Posts tagged with "IKMT i shkatërron restorantin “Panorma”"

Tag: IKMT i shkatërron restorantin “Panorma”

IKMT i shkatërron restorantin “Panorma”

Që në orët e para të mëngjesit ka nisur çmontimi i materialeve nga ky restorant, ku janë hequr shezlongët, çadrat e plazhit, por dhe...