Tags Posts tagged with "gola dhe spektakël"

Tag: gola dhe spektakël

Shpresat, gola dhe spektakël, Shqipëria mposht Kosovën

Kombëtarja U-21 e Shqipërisë ka arritur të fitojë me rezultatin 2-1 përballë Kosovës U-21, takim i luajtur në “Elbasan Arena” i vlefshëm për eliminatoret...