Tags Posts tagged with "FOTOT/ “Qyteti mbi ujë”: Njihuni me anijen turistike më të madhe dhe luksoze në botë"

Tag: FOTOT/ “Qyteti mbi ujë”: Njihuni me anijen turistike më të madhe dhe luksoze në botë

FOTOT/ “Qyteti mbi ujë”: Njihuni me anijen turistike më të madhe...

“Allure of the Seas”,është anija për pasagjerë më e madhe në botë, e ndërtuar në Finlandë. Ajo është në pronësi të Royal Caribbean International. Kjo...