Tags Posts tagged with "Fotolajm/ Ja si e mbulon “zogun” modelja e famshme angleze"

Tag: Fotolajm/ Ja si e mbulon “zogun” modelja e famshme angleze

Fotolajm/ Ja si e mbulon “zogun” modelja e famshme angleze

Modelja dhe aktorja e njohur angleze, Cara Delevingne kësaj radhe ka bërë diçka të pazakonshme. Ajo ka vendosur lule në “zogun” e saj, përkatësisht ka...