Fotolajm/ Ja si e mbulon “zogun” modelja e famshme angleze

Fotolajm/ Ja si e mbulon “zogun” modelja e famshme angleze

398
0

luleee-346x450

Modelja dhe aktorja e njohur angleze, Cara Delevingne kësaj radhe ka bërë diçka të pazakonshme.

Ajo ka vendosur lule në “zogun” e saj, përkatësisht ka mbuluar “zogun” me lule si pjesë e kampanjës “Lady Garden”, shkruan Mirror, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se pozimi për të qenë pjesë e kësaj kampanje ka tërhequr vëmendjen e publikut duke qenë se veprimi i tillë është edhe provokativ.