Tags Posts tagged with "FOTO/ Gazetarja shqiptare ‘takohet’ me Kim Kardashin dhe Kanye West"

Tag: FOTO/ Gazetarja shqiptare ‘takohet’ me Kim Kardashin dhe Kanye West

FOTO/ Gazetarja shqiptare ‘takohet’ me Kim Kardashin dhe Kanye West, ja...

Kozeta Turishta, gazetarja shqiptare, që prej disa kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka rastisur në të njëjtin teatër me yllin e...