Tags Posts tagged with "Foto/ E dashura e sulmuesit të Real Madrid surprizon fansat para kampionatit"

Tag: Foto/ E dashura e sulmuesit të Real Madrid surprizon fansat para kampionatit

Foto/ E dashura e sulmuesit të Real Madrid surprizon fansat para...

U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano Ronaldon. Por Yaiza Moreno dhe Mariano...