Foto/ E dashura e sulmuesit të Real Madrid surprizon fansat para kampionatit

Foto/ E dashura e sulmuesit të Real Madrid surprizon fansat para kampionatit

392
0

U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano Ronaldon.

Por Yaiza Moreno dhe Mariano Diaz siç duket nuk do të qëndrojnë më në Madrid. Diaz nuk ka mundur të bindë trajnerin Zidane dhe tani është në kërkim të një ekipi të ri.

Por çdo ekip që do të transferojë sulmuesin nga Republika Domenika do të marrë edhe të dashurën e tij super seksi.

Shpesh ajo provokon me fotot e postuara në rrjetet sociale duke surprizuar tifozat e ekipit për të cilin luan i dashuri i saj.