Tags Posts tagged with "Epidemia e gripit"

Tag: Epidemia e gripit

Epidemia e gripit, 11 viktima dhe 30 mijë të sëmurë në...

Numri i madh i pacientëve nga gripi sezonal, nga i cili tashmë kanë vdekur 11 persona, ka ndikuar që në Kosovë të shpallet gjendje...