Tags Posts tagged with "Enca ‘tërbon’ të gjithë meshkujt në Tropojë"

Tag: Enca ‘tërbon’ të gjithë meshkujt në Tropojë

Me fustan të shkurtër dhe dekolte të hapur, Enca ‘tërbon’ të...

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është në përfundim e sipër të xhirimeve të filmit më të ri me Ermal Mamaqin. Ajo ka bërë të ditur...