Tags Posts tagged with "EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur"

Tag: EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur

EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja

Ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa, e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makine në Tepelenë. Vajza u transportua...