Tags Posts tagged with "Elvana i bën një dedikim special"

Tag: Elvana i bën një dedikim special

FOTO/ Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen, Elvana i bën një dedikim...

Flori Mumajesi feston sot 34-vjetorin e lindjes. Me një karrierë të gjatë artistike, me shumë bashkëpunime dhe prodhime këngësh, sot Flori është ndër kompozitorët...