Tags Posts tagged with "Elvana Gjata flet për herë të parë për puthjen me Ermal Mamaqin në filmin “2 Gisht Mjaltë”"

Tag: Elvana Gjata flet për herë të parë për puthjen me Ermal Mamaqin në filmin “2 Gisht Mjaltë”

Elvana Gjata flet për herë të parë për puthjen me Ermal...

Mbrëmjen e sotme në “Cineplexx” u zhvillua premiera e filmit “2 Gisht Mjaltë”, ku protagonistët kryesorë janë moderatori Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Elvana Gjata. Për...