Tags Posts tagged with "edhe e motra Anika Taçi i shkruan ‘gjerë e gjatë’ (FOTO-MESAZHET)"

Tag: edhe e motra Anika Taçi i shkruan ‘gjerë e gjatë’ (FOTO-MESAZHET)

Rezart Taçi publikon mesazhet me Endri Shabanin, edhe e motra Anika...

Disa ditë më parë pedagogu dhe aktivisti Endri Shabani shkroi një koment me titull “Prindër, na gjënjyet”, ku listonte një nga një këshillat e...