Tags Posts tagged with "e them dhe me emër…"

Tag: e them dhe me emër…

“Më kërkoi t’i marr dashnoren në emision”, habit Gjergj Leka: Ishte...

Gjergj Leka i ftuar në emisionin “Rreze Dielli” ka rrëfyer se në karrierën e tij ka vendosur të mos bëhet i bindur në çdo...