Tags Posts tagged with "e qeshur dhe lozonjare"

Tag: e qeshur dhe lozonjare

“Po gjoksit dërrasë ç’a do i bësh”, e qeshur dhe lozonjare,...

Jonida Shehu ka pozuar e qeshur, por komentuesi i ve në pah gjoksin e vogël. Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri...