Tags Posts tagged with "e premte 17 janar 2020"

Tag: e premte 17 janar 2020

Moti, e premte 17 janar 2020  

Sipas MeteoAlb: Vlerat e larta barike do të diktojnë kthjellimetë gjithë në Shqipërin. Por Mesdita dhe Pasditja sjellin kalime vranësirash të lehta në vend,...