Tags Posts tagged with "E pabesueshme si ka qenë 2Ton kur nuk e njihte askush (Foto)"

Tag: E pabesueshme si ka qenë 2Ton kur nuk e njihte askush (Foto)

E pabesueshme si ka qenë 2Ton kur nuk e njihte askush...

2 Ton është bërë një nga reperët më të njohur të rep skenës shqiptare, kjo falë këngëve të bukura dhe produktivitetit. Ai nuk po...