Tags Posts tagged with "e hënë 26 gusht 2019:"

Tag: e hënë 26 gusht 2019:

MOTI, e hënë 26 gusht 2019:

RESHJET Priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Tiranë dhe Elbasan, ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale...