Tags Posts tagged with "Digjet makina në Vlorë"

Tag: Digjet makina në Vlorë

Digjet makina në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme (Foto)

Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Lirim’ dhe mësohet se makina e...