Tags Posts tagged with "Dieta e shtatorit"

Tag: Dieta e shtatorit

Dieta e shtatorit, si të humbni peshë pas pushimeve të verës

Pas ngrënies së tepërt në gusht, është koha për dietë. Pushimet kanë mbaruar, por mes oreksit, drekave dhe darkave me miqtë keni vënë disa...