Tags Posts tagged with "dalin DETAJE nga aksidenti në Fushë-Krujë"

Tag: dalin DETAJE nga aksidenti në Fushë-Krujë

Shoferja u përplas me shtyllën dhe ndërroi jetë, dalin DETAJE nga...

Dalin detaje nga aksidenti në fshatin Larushkë të Fushë-Krujës, ku makina e drejtuar nga një 35 vjeçare u përplas me një shtyllë. Mësohet se...