Tags Posts tagged with "çmimet janë shokuese (Foto)"

Tag: çmimet janë shokuese (Foto)

Nuk do ta besoni sa kushton çanta dhe qizmet e Adelina...

Muaj më parë në Instagramin e saj këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri postoi një fotografi me përplot dhurata të shtrenjta për ditëlindjen e saj,...