Tags Posts tagged with "Blendi Fevziu: Shteti është gabim në çdo gjë!"

Tag: Blendi Fevziu: Shteti është gabim në çdo gjë!

Tërmeti, Blendi Fevziu: Shteti është gabim në çdo gjë!

I ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, gazetari i njohur Blendi Fevziu ka treguar sesi e përjetoi ai tërmetin dhe...