Tags Posts tagged with "Blendi Fevziu habit me deklaratën: Vajzës së vogël ia vunë emrin portalet"

Tag: Blendi Fevziu habit me deklaratën: Vajzës së vogël ia vunë emrin portalet

Blendi Fevziu habit me deklaratën: Vajzës së vogël ia vunë emrin...

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, ku mes të tjerash foli edhe për dy vajzat e tij Mishel dhe...