Tags Posts tagged with "Basha akuza Ramës: Politikat e hajdutit dhe bandës së tij falimentuan bizneset (VIDEO)"

Tag: Basha akuza Ramës: Politikat e hajdutit dhe bandës së tij falimentuan bizneset (VIDEO)

Premtoi uljen e çmimit të energjisë, Basha akuza Ramës: Politikat e...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë elektrike, por realisht e rriti atë për familjarët dhe...