Tags Posts tagged with "Arrestohen ”juristët e rremë”"

Tag: Arrestohen ”juristët e rremë”

Arrestohen ”juristët e rremë”, premtonin licenca për mësimdhënie në këmbim të...

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për mashtrim. Të arrestuarit janë shtetasit M. F., 48 vjeçe, banuese në Tiranë dhe e dënuar...