Tags Posts tagged with "aksidentohet dhe humb jetën 14-vjeçari"

Tag: aksidentohet dhe humb jetën 14-vjeçari

Fier, aksidentohet dhe humb jetën 14-vjeçari, autori braktis makinën

Një 14-vjecar ka humbur jetën, si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm në Fier. Ngjarja e rëndë është regjistruar pak caste më parë...