Tags Posts tagged with "7 të vdekur e 25 të plagosur (Foto)"

Tag: 7 të vdekur e 25 të plagosur (Foto)

Zjarr në një pallat në Paris, 7 të vdekur e 25...

Të paktën 7 persona kanë humbur jetën dhe 25 të tjerët janë plagosur si pasojë e një zjarri të rënë në një pallat tetë...