Tags Posts tagged with "4-vjetori i martesës"

Tag: 4-vjetori i martesës

4-vjetori i martesës, Vesa Luma prek zemrat me dedikimin ndaj Big...

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë ditën e sotme 4-vjetorin e martesës. Ka qenë Vesa, ajo që ka bërë një dedikim sa...