4-vjetori i martesës, Vesa Luma prek zemrat me dedikimin ndaj Big Bastës:...

4-vjetori i martesës, Vesa Luma prek zemrat me dedikimin ndaj Big Bastës: Asgjë në këtë botë…

330
0

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë ditën e sotme 4-vjetorin e martesës. Ka qenë Vesa, ajo që ka bërë një dedikim sa emocionues dhe të veçantë në rrjetet sociale.

70153031_1357405384411027_8635402430055448576_n.jpg

Këngëtarja ka publikuar disa foto të bukura nga ceremonia dhe ka prekur zemrat e të gjithëve.

69790305_1357405571077675_8138380143023357952_n.jpg

‘Gëzuar përvjetorin! Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse cdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer . Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie #Liani Te dua shume my forever 24’, shkruan Luma.

70014928_1357405431077689_558081135544893440_n.jpg

Kujtojmë që çifti nga martesa kanë sjellë në jetë një djalë, që e kanë pagëzuar me emrin Liam.