Tags Posts tagged with "26 të vdekur"

Tag: 26 të vdekur

Kinë, autobusi i turistëve përfshihet nga flakët , 26 të vdekur

Një zjarr ka rënë në një autobus turistësh që po lëvizte në një autostradë në Kinën qëndrore duke shkaktuar 26 të vdekur dhe 30...