Tags Posts tagged with "14 janar 2020"

Tag: 14 janar 2020

Moti e martë, 14 Janar 2020

Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e vlerave të larta barike. Për pasojë moti PARAQITET me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 janar 2020

Dashi Mos e teproni me ushqimin dhe rekomandohet që të ushtroheni rregullisht fizikisht. Ka gjasa që beqarët e kësaj shenje të përballen me vështirësi ekonomike,...