Tags Posts tagged with "1 drejt Tiranës"

Tag: 1 drejt Tiranës

Shpërthimi në karburant, Policia: 6 të plagosur, 1 drejt Tiranës

Pas ngjarjes në Lezhë ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë, Policia e Shtetit ka dhënë detaje dhe tregon se nga shpërthimi kanë mbetur...