SURPRIZON ZAIMINA PËR FESTAT E FUNDVITIT, SHFAQET SEKSI DHE PROVOKUESE

SURPRIZON ZAIMINA PËR FESTAT E FUNDVITIT, SHFAQET SEKSI DHE PROVOKUESE

373
0

Zaimina Vasjari ka vetëm pak muaj që bërë nënë e një vajze dhe mesa duket kjo gjë nuk e ka penguar të ketë linjat e mëpërparshme trupore. Ajo vazhdon të jetë po aq seksi dhe me një stil ekstravagant në veshje. Këtë e tregojnë postimet e shpeshta që bënë në ‘Instagram’. Foto më e fundit e Zaiminës është e gjitha me të kuqe. Atmosfera e festive të fundvitit duket se e ka përfshirë këngëtaren, e cila ka shkruar “SANTA ZAI”. Një babagjyshe seksi dhe provokuese do të thoshim për Zain në këtë rast.