Super makinat e CR7

Super makinat e CR7

669
0

Cristiano Ronaldon si shumë kolegë të tij, ka pasion makinat sportive dhe ato luksoze. Sulmuesi portugez i Realit të Madridit ka disa makina super luksoze. Hidhini një sy galerisë virtuale dhe shikoni makina që zotëron CR7.

1
2
3
4
5
6
Shperndaje