Sulmohet nga partneri, aktorja përfundon në spital

Sulmohet nga partneri, aktorja përfundon në spital

457
0

3805800300000578-0-image-a-40_1473259318288

Aktorja australiane Melissa George ka përfunduar në spital pas një sulmi të dyshuar nga partneri i saj Jean David Blanc, me të cilin aktorja është martuar para katër vitesh.

M6info raporton se 40 vjeçarja është dërguar në spitalin e Cochin në Paris rreth orës tre të mëngjesit të ditës së mërkurë.

Një mik i aktores ka rrëfyer se ajo kishte shenja dhune në fytyrë , marramendje dhe të vjella.