Stresi sërish në komisariat, fton policin për hashash (Video)

Stresi sërish në komisariat, fton policin për hashash (Video)

708
0

stresi_1449359714-7714704

Reperi Stresi duket se nuk i “qëndron” dot larg komisariateve.

Ai ka publikuar një video ku ndodhet brenda në makinën e policisë, duke u shoqëruar për në komisariatin 4 në Tiranë, sipas vetë reperit. Ai u ofron policëve nga një cigare hashash dhe më pas thotë: Ne nuk po të themi që nuk e pimë, mos të bëjmë si të virgjër”

Mah man @olsnazari mat poshter ska ne ket dynja. rruges per te 4-tra komisarjati me i mire dhe brravo se prisja qe ka kaq djem te mire ne polici …#2shja#me#e#forte#ne#ven#ka#me#u#majt#men#stresinjo#nazari by @stresi