Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

448
0

Zakonisht në fillet e tyre të karrierës, yjet duken shumë më ndryshe në pamje, teksa pasi krijojnë famë i kushtojnë kujdes më të madh aparencës duke mos anashkaluar edhe ndërhyrjet estetike.

Telegrafi jua sjell përmes fotografive se si janë dukur dikur disa prej personaliteteve të njohura.

Në këtë përmbledhje bëjnë pjesë emra, si Kristen Stewart, Khloe Kardashian, Adam Levine, Angelina Jolie, Cristiano Ronaldo, Demi Lovato, Jennifer Lopez e të tjerë. /Telegrafi/

dikur1