Sonte premiera e videoklipit ‘Fire’ nga Flaka Krelani, ja ku mbahet (FOTO)

Sonte premiera e videoklipit ‘Fire’ nga Flaka Krelani, ja ku mbahet (FOTO)

459
0

flaka-krelani1-650x358

Këngëtarja Flaka Krelani përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur se sonte duke filluar nga ora 22:00 do e mbajë premierën e këngës së saj më të re ‘Fire’.

Premiera e kësaj këngë mbahet në ‘Strip Depot’, në këtë mbrëmje Flaka po ashtu do të përformoj edhe disa këngë live, përcjell GazetaBlic.

Pjesë në premierë mund të jenë të jithë ata qe e pelqejnë muzikën e saj.

Më poshtë shihni edhe postimin e plotë të Flakës në Facebook:

“Premiera e Videoklipit ” Fire ” sonte ne Strip Depot prej ores 22:00. Jeni te mireseardhur 🙌🏾

Pas promovimit mbramjen e vazhdojme me Live Muzike ku band do te jete: Ardian Bakalli dhe Orest Gjoshi

Nje falenderim i veçante shkon per:

Blerdi Malushi – Per punen e palodhshme dhe perkushtimin e plote ne realizimin e videoklipit!

Xhimi On DË Beat FloËrent LD J2L Records My Main Brothers, the Ride Or Die, per finalizimin e kanges ” Fire “!

Alvin Karaqi Official qe ka godit ne shenje me textin

” Fire ”

Dona Matoshi #FashionDesigner qe je gjithmone e gatshme te me mbeshtesesh me kreacionet e tua fantastike #DMLovie💃🏾👸🏻

Arbnor Aliu per kreativitetin e bukur te tij rreth flokeve dhe grimit.

Steelëings Mc Kosova per prezencen e tyre me motorre, njekohesisht qe i kan jap kuptim mbreselenes Videoklipit ” Fire “.!

Ju falenderoj nga zemra!

OneLove”

Shperndaje