Sofia e re Çanit pozon topless

Sofia e re Çanit pozon topless

414
0

a6_1473696230-237544517-vjeçarja Adea Mehmetaj ose siç njihet ndryshe Sofia e “Zonë e Lirë “, është një nga modelet më seksi të momentit. Në profilin e saj në Instagram  shohim që ajo psoton shumë foto me bikini dhe jo vetëm. Ka edhe të tilla ku bukuroshja ka pozuar, topless shfaqur linjat e saj perfekte. Si gjithnjë Çani nuk ka gabuar me zgjedhjen e asistencës së tij të re.

Shperndaje