Sipas shkencëtarëve, kjo është gruaja me trupin më perfekt në botë (FOTO)

Sipas shkencëtarëve, kjo është gruaja me trupin më perfekt në botë (FOTO)

488
0

kELLY-bROOK-650x358

Kelly Brook është një modele dhe aktore. Bukuroshja mbanë mbi supe edhe epitetin e gruas që ka trupin më të bukur në botë.

Sipas studimit të Universitetit të Teksas, duke u bazuar në gjatësi dhe peshë, Brook e ka trupin më të bukur në botë, transmeton Klan Kosova.

“Kjo grua është komplet natyrale dhe duket perfekte. Kelly nuk ka pasur kurrë operacione plastike dhe duket shumë bukur: trupi i saj është i bukur dhe i shëndetshëm”, thuhet në hulumtimin e këtij universiteti.

Për dallim që shkencëtarët e kanë cilësuar Kelly si gruan me trupin më të bukur në botë, ajo shpeshherë është kritikuar nga mediat për shkak se nuk është thatanike.