Sinan Hoxha ka disa falenderime speciale për të bërë!

Sinan Hoxha ka disa falenderime speciale për të bërë!

502
0

sinan-hixha

Sinan Hoxha ka disa falenderime speciale për të bërë!

Sinan Hoxha ka përfunduar tashmë me turneun e kësaj vere dhe pas të gjitha ditëve intensive, do të gjejë më në fund kohë të qëndrojë me më të dashurit e tij, Andrrën dhe Ansin. Pavarësisht lodhjes nga koncertet intensive, duket se pasioni që ka për muzikën dhe dashuria për publikun i kanë bërë të veçanta këto ditë për të. Në mbyllje të turneut ka falënderuar përzemërsisht të gjithë fansat, të gjithë ata që mbushen sallat e koncerteve dhe dashamirësit.
Sinanin e duan jo vetëm për muzikën, këngët, zërin, por edhe për thjeshtësinë dhe mirësinë!

Postimi i tij: