Si t’i eliminoni këto pjesë të dhjamosura të trupit, me një recetë...

Si t’i eliminoni këto pjesë të dhjamosura të trupit, me një recetë të thjeshtë!

585
0

pije3

Ne të gjithë bëjmë përpjekje për të hequr peshën e tepërt, por shumica e përpjekjeve rezultojnë pa sukses. Kjo pije është zgjidhje e përkryer për eleminimin e dhjamit, kryesisht ne pjesën e barkut dhe ijeve. Ajo ju vjen në ndihmë në vetëm 5 ditë.

Kjo pije ndihmon trupin të shpëtojë nga uji i tepërt, në të njëjtën kohë eliminon fryrjen. Përgatitja është shumë e lehtë dhe nuk ju merr më shumë se 5 minuta.

Përbërësit:
• 1 limon
• 60g majdanoz
• 300 ml ujë
Lëngun e limonit dhe majdanozin përziejini me ujin.

Pijeni këtë ilaç në shtëpi në mëngjes, para se të hani ose pini diçka, për 5 ditë. Bëni një pushim 10-ditor. Nëse është e nevojshme, përsërisni trajtimin.

Kjo pije stimulon djegien e yndyrës dhe siguron mjaft vitamina dhe minerale.

Majdanozi nxit tretjen dhe stimulon trupin për të eleminuar lëngjet e tepërta.