Si reagon Ami për skenën e puthjes së Ermalit dhe Elvanës?

Si reagon Ami për skenën e puthjes së Ermalit dhe Elvanës?

469
0

E quajnë njëri-tjetrin si vëlla e motër, por në filmin “2 gisht mjaltë” u vendosën në një situatë të sikletshme. Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit iu desh që në një moment të filmit të putheshin në buzë.

Lidhur me këtë skenë Ermali u shpreh dje te emisioni “Rudina” kështu:

“Të puthësh Elvanën është njësoj si të puthësh njerëzit e shtëpisë”.

Por si reagoi bashkëshortja e tij, Amarda Toska?

I pyetur nga Soni pas premierës së filmit, nëse ka pasur një moment që donte ta mbyste Elvanën, Ami tha:

“Jo, do doja ta puthja dhe unë”.

Kujtojmë se lidhur me këtë skenë, këngëtarja u shpreh në premierën e filmit kështu:

“Unë jam çift në këtë film me vëllain tim. Sesi nuk ju hëngri ajo mortja që unë duhet të puthja ty, unë nuk e di”.