Si ishte Bes Kallaku përpara ‘kredisë’? (Foto)

Si ishte Bes Kallaku përpara ‘kredisë’? (Foto)

394
0

bes_1473273884-6323386

Ai tashmë është një ndër aktorët e humorit më të dashur të publikut.

Bes Kallaku e gjen gjithmonë mënyrën se si t’i bëjë fansat të qeshin. Janë të shpeshta statuset dhe fotot që aktori poston në rrjetet sociale. Ndër ato që i kanë bërë ndjekësit të qeshin është edhe kjo foto e fundit ku Bes Kallaku është duke shitur gështenja të pjekura.

“Përpara kredisë”, shkruan aktori përkrah kredisë.
besi_1473273795-5586725