Si e uron Marina bebin e saj?

Si e uron Marina bebin e saj?

486
0

marina

Si e uron Marina bebin e saj?

Marina ka vetëm një vit diferencë me të, por kjo nuk e pengon ta quajë, “bebi im”. Bëhet fjalë për Luanën, e cila sot feston 25 vjetorin e saj. Luana është nisur në një udhëtim të magjishëm dhe Marina nga Shqipëria e uron me fjalë të ngrohta dashurie: “Bebja ime e vogël gëzuar ditëlindjen! Të uroj lumturinë e gjithë botës! Gjithmonë do jesh ylli që shkëlqen e vogla ime”. Instikti i motrës së madhe, pavarësisht diferencës, për t’u përkujdesur për motrën e vogël, është i adhurueshëm.
Po Luana me kë po e feston ditëlindjen?

Gëzuar ditëlindjen artiste!

Urimi i Marinës:

Shperndaje