Si duken sot vajzat rebele që ishin yje në vitin 2000

Si duken sot vajzat rebele që ishin yje në vitin 2000

747
0

6858260-cart9-1474542563-650-8672466756-1-1474898568

Femrat e famshme të vitit 2000 duket se kanë lënë gjurmë në botën e muzikës dhe shoubiznesit, si me mënyrën e të kënduarit ashtu edhe me veshjen dhe trendin.

Por si duken ato sot? Duket se shumë prej tyre kanë arritur të kenë një stabilitet në jetën e tyre, të bëhen nëna dhe madje të ndryshojnë krejtësisht edhe pamjen e tyre, transmeton Klan Kosova.

Disa nga to kanë arritur që të gjejnë zgjidhje për krizat e tyre personale në jetën familjare, derisa disa prej tyre akoma janë në krizë.

Më poshtë shihni se si ato kanë ndryshuar.

Shperndaje